Loading...
----
ورود / ثبت نام
خوش آمدید مهمان!
0
سبد خالی است

درباره ما

در زمانه ای که زندگی میکنیم، فروشگاه های اینترنتی بخشی از فرهنگ خرید ما شده اند. اینترنت باعث افزایش سرعت و کیفیت خرید شده است که با تنوع سرویس فروشگاه ها اینترنتی خدمات باعث وجه تمایز می شوند.
در گذشته ای نه چندان دور فروش کالاهای کارکرده و دست دوم که هنوز کیفیت خود را حفظ کرده بودند، رواج داشت. این دسته از محصولات در مکانی به نام سمساری به فروش میرسیدند. خرید این کالاها از سمساری بسیار ایمنتر بود؛ زیر که کالای دست دو از مکان ثابتی تهیه میشد و فروشنده نیز برای دوام کار خود، نیاز به جلب رضایت مشتری داشت و باید به خریدار تضمین کیفیت میداد. در فروشگاه کالای دست دوم و کارکرده که همان سمساری نام دارد، بعضا کالاهایی یافت میشد که هرگز نمیشد آنرا به صورت نو و یا سالم پیدا کرد، اما سمساری ها، این مشکل را نیز حل میکردند.
فروشگاه سمساری ایران با توجه به نیاز تهیه کالای دست دومی که سالم باشد، مشکل نداشته و با خیال راحت مشتری آن را تهیه کند، تاسیس شد. در فروشگاه سمساری ایران میتوانید انواع کالاهای دست دوم را با تضمین قیمت و کیفیت تهیه کرده و با خیال راحت استفاده کنید. بدلیل تهیه مستقیم کالا از فروشگاه سمساری ایران، فاکتور زمان نیز لحاظ شده تا کالا در سریعترین حالت ممکن به دست مشتری خواهد رسید. با ترکیب فروش اینترنتی و فروشگاه سمساری، این امکان نیز ایجاد شده تا کالاهای کم یاب و یا نایاب کاملا نو را نیز تهیه کرد. در بخش کالاهای نو و یا کمیاب، با توجه به راهنمایی های انجام شده، میتوان کالای نو را نیز از فروشگاه سمساری ایران به آدرس www.semsariran.com تهیه کرد.

نظرات