Loading...
----
ورود / ثبت نام
خوش آمدید مهمان!
0
سبد خالی است

شرایط

فروشگاه اینترنتی سمساری ایران خود را متعهد به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران و شئونات منطبق بر جامعه ایرانی / اسلامی می داند. لذا بازدید کننده و کاربر این سایت اطلاعات صحیح را هنگام ثبت سفارش درج کند؛ تا از حقوق و امکاناتی که برای مشتریان در نظر گرفته شده ( مانند پیگیری صحیح سفارش، اطلاع از جشنواره ها، بن تخفیف و ...) بهره مند شود.
همانند رفتار طبیعی و متدوال در جامعه، لازم است در فضای مجازی نیز از نشر توهین ، دروغ، و افراطی گری در بخش نظرات پرهیز کرد و شئونات اخلاقی شود.

در Semsariran.com لازم است اطلاعات خرید را بصورت صحیح برای ارائه سرویس مطمئن و دقیق به مشتریان وارد کرد. حفظ اطلاعات شخصی هر کاربر به عهده فروشگاه سمساری ایران است ، اما نگهداری رمز عبور (Password) به سایت semsariran.com به عهده کاربر است و باید از این رمز محافظت کرد.
تنها راه تهیه محصولات موجود در فروشگاه سمساری ایران ، ورود به سایت Semsariran.com و عضو شدن در این سایت است.

با اینکه بخش نظرات برای تمام بازدید کنندگان آزاد است، اما به دلیل حفظ شئونات اخلاقی، مدیریت سمساری ایران امکان ویرایش نظرات را برای خود محفوظ میدارد. ایمیل info@semsariran.com برای انتقال نظرات، پیشنهادات و انتقادات نیز در دسترس است. برای حفظ زبان شیرین فارسی، لطفا از زبان فارسی استفاده کنید و از تایپ زبان انگلیسی و یا فینگیلیش خودداری کنید.

فروش اینترنتی به معنی حذف بروکراسی و سهولت خرید است. پس از ثبت سفارش در سایت، بخش فروش برای هماهنگی با مشتری تماس خواهد گرفت و نیازی به تماس از سمت مشتری نیست. لذا شماره ای که در بخش تماس با ما قید شده، فقط برای پیگیری سفارشات و رفع مشکلات احتمالی است. لازم به ذکر است که فروشگاه سمساری ایران شعبه یا نمایندگی خارج از شهر تهران ندارد و تمامی خدمات از طریق دفتر مرکزی ارائه می شود.

نظرات